Jak sledovat „Wonder Woman 1984“ zdarma na Štědrý den

Author : Derrawidy's
Publish Date : 2020-12-29


Jak sledovat „Wonder Woman 1984“ zdarma na Štědrý den

Jelikož divadla zůstávají zavřená nebo fungují s omezenou kapacitou, probíhající pandemie přinutila zábavní giganty od Warner Bros. po Disney, aby radikálně přehodnotili své strategie uvádění filmů. Disney již upustil svůj jednorázový jarní stan Mulan na Disney + za příplatek 30 $, ale na Štědrý den bude Warner Bros. ještě lepší a dá předplatitelům HBO Max bezplatný přístup k úspěšnému pokračování Wonder Woman 1984 po dobu 31 dnů.

Tento krok předznamenává oznámené plány studia vydat celou svou filmovou desku z roku 2021 stejným způsobem, což znamená, že pokud ještě nejste předplatitelem, je na čase přijít na hádanku, kterou je HBO Max. Pokud ale nemáte na kartách další měsíční poplatek za streamovací službu, můžete si zde 25. prosince užít film superhrdiny zdarma (nebo s nižšími náklady při probíhajícím předplatném HBO Max).

Získejte bezplatnou zkušební verzi HBO Max prostřednictvím Hulu nebo YouTube TV
Bezplatná zkušební verze pro HBO Max je většinou věcí minulosti. Právě v době zahájení Wonder Woman 1984 a dalších připravovaných trháků přestala společnost HBO nabízet bezplatnou zkušební verzi novým zákazníkům. Naštěstí si můžete HBO Max ještě sedm dní zdarma vyzkoušet, pokud jej spojíte s jinou streamovací službou.

Hulu uzavřelo partnerství s HBO Max, aby nabídlo jeden týden zdarma, když se zaregistrujete k oběma streamovacím službám nebo přidáte HBO Max k vašemu stávajícímu předplatnému Hulu. Po prvním týdnu bude platit běžná cena HBO Max 14,99 $ měsíčně. Pokud se zaregistrujete hned teď, budete si moci nový film Wonder Woman sledovat na Štědrý den zdarma a poté jej zrušit bez zaplacení desetníku. (Heck, if you are a new Hulu customer, you can sign up to a free month-long trial of Hulu and a 7-day free trial of HBO Max at the same time, and both both before they expire.)

Podobně, pokud jste předplatitelem YouTube TV (64,99 $ měsíčně s 5denní bezplatnou zkušební verzí), můžete se také zaregistrovat na 7denní zkušební verzi HBO Max. Pokud se vydáte touto cestou, získáte přístup k mnohem širší škále programů dostupných na YouTube TV, ale pozor - měsíční náklady na tuto službu jsou docela strmé.

Official:

https://www.google.com

https://www.yahoo.com/

https://www.youtube.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Education

Využijte předplatné kabelu HBO
Pokud již jste zákazníkem HBO, díky HBO Max je zobrazení jeho nové streamovací platformy méně než jednoduché. Při uvedení na trh zmatek ohledně jejich stávajících služeb (ať už prostřednictvím poskytovatele kabelů, nebo dřívějších aplikací HBO Now a HBO Go) znesnadňoval určení, zda jste již měli přístup, nebo ne. Dobrou zprávou je, že pokud se přihlásíte k odběru HBO prostřednictvím poskytovatele kabelových nebo satelitních služeb, s největší pravděpodobností již máte přístup k HBO Max. Přejděte na HBOmax.com, klikněte na přihlášení a poté vyberte možnost „Přihlásit se prostřednictvím poskytovatele televize nebo mobilních služeb“. Jakmile propojíte svého poskytovatele televizních služeb, budete připraveni sledovat Wonder Woman 1984 bez dalších nákladů.

Related link:

https://esc17.instructure.com/eportfolios/1072/Wonder_Woman_1984_CZ_Cel_Film/Wonder_Woman_1984_Online_CZ__Cel_Filmy_Zdarma

https://esc17.instructure.com/eportfolios/1076/O_vnon_hvzd__Cel_Film/O_vnon_hvzd_2020_Online_CZ__Cel_Film_Zdarma

https://paiza.io/projects/UT3nQWkLB5zPr5X-L9bh8A

https://note.com/derrawidys/n/na3a6055b6dca

Najít si přítele
Na svém účtu HBO Max můžete mít až pět profilů, což znamená, že můžete svůj přístup HBO Max sdílet se čtyřmi dalšími. Pokud nemáte přístup HBO Max sami, zavolejte přítele a zjistěte, zda vám na vašem účtu vytvoří profil. (Pokud řeknou ano, měli byste také nabídnout, že s nimi rozdělíte náklady. V tom okamžiku to nebude zdarma, ale alespoň budete dobrým přítelem.)

Kupte si na šest měsíců HBO Max se slevou
Aktuální cenová propagace HBO Max vám neposkytne bezplatný přístup, ale z dlouhodobého hlediska vám ušetří nějaké mince. HBO nabízí šest měsíců své streamovací služby za 69,99 USD, pokud je zaplacena předem. Za běžnou cenu 14,99 $ by šest měsíců běželo zhruba 89,94 $. Daně a poplatky se vztahují a nabídka je k dispozici pouze do 15. ledna 2021. Ale jakmile budete zaplaceni, budete mít 31 dní na to, abyste si mohli užívat Wonder Woman 1984 - a šest měsíců na sledování všech dalších nových filmů a obvyklý obsah HBO.Category :art-culture
Author Website : „Štědrou ženu 1984“ Využijte předplatné kabelu HBO

Оккупация: миссия Дождь / Оккупация: Ливень смотреть в качестве

Оккупация: миссия Дождь / Оккупация: Ливень смотреть в качестве

- События боевика «Оккупация: Ливень» погружают зрителя в межгалактическое сражение, которое разворачивается на планете вот уже два года. Оставшиеся в живых в Сиднее продолжают отчаянные попытки сопротивления. Жертв с каждым днем становится все больше, инопланетное вторжение усиливается, и героем нужно сделать все возможное, чтобы спасти человечество.


Enjoy the Best Cuisine and Torquay Family Attractions

Enjoy the Best Cuisine and Torquay Family Attractions

- Enjoy the Best Cuisine and Torquay Family Attractions


When to Repair Your Roof

When to Repair Your Roof

- When to Repair Your Roof


Helpful Personal Injury Case Tips And Tricks You Need

Helpful Personal Injury Case Tips And Tricks You Need

- Start too look for a persona injury attorney a week or two after you have been hurt. If you are not in good shape, have someone help